Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Arbenita Arifi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
 • Vendlindja:
 • Prishtine 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 25 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Arbenita Arifi është një këngëtare. 3 vjet ka jetu ne Angli dhe ka ardh ne Kosov ne vitin 2000. ka filluar shkollen fillore ne Emin Durak (ne prishtin) kanga e par osht Lamtumir Shoqni (Matura) tekstet i shkrun vet....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Linda Hyseni

Donna

Laura Lila

Feti Peraj

Jona Jasimi

Alma Saramati

Alba Ymerhalili

Festime Berisha

Laureta Hasani

Dea Rifati


Tags: Arbenita Arifi, Been-Oo, Been'oo

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet