Arbenita Gashi
Arbenita Gashi
Arbenita Gashi
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: tallava popullore dasmash
Arbenita Gashi është këngëtare e njohur. Më datë 12 Nëntor 2016, Arbenita Gashi publikon videoklipin "Do Te Qaj".

Në vitin 2016, Arbenita Gashi publikon albumin "Live 2016".

Më datë 21 Maj 2022, Hekuran Krasniqi publikon videoklipin "Te Dua, Te Dua", në bashkëpunim me Arbenitën.

Më datë 22 Maj 2022, Arbenita Gashi publikon videoklipin "Tumankuqe (Remix)". Produksioni audio u realizua nga Hekuran Krasniqi.

Më datë 8 Nëntor 2022, Hekuran Krasniqi publikon videoklipin "Pa Xhelozi", në bashkëpunim me Arbenita Gashin.

Më datë 8 Shkurt 2023, Arbenita Gashi publikon videoklipin "Nese Ke Zot". Muzika e këngës u punua nga Naim Qukiqi, teksti u shkrua nga Naim Qukiqi, ndërsa orkestrimi u krye në bashkëpunim nga Eroll Dogani & Naim Qukiqi.

Më datë 10 Qershor 2023, Arbenita Gashi publikon videoklipin "Ka'je". Kënga është kompozuar nga Sardi Mneri, ndërsa tekstin e kanë shkruar së bashku Sardi Mneri & Deyzoh (Ronaldo Shtylla).

Më datë 9 Shtator 2023, Arbenita Gashi publikon videoklipin "E Jotja Jam". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Butrint Rashiti.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0