Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arbenita Gashi - Ngjitja Qikes Konen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ngjitja qikes kanen oj nan,
ngjitja qikes kanen.
kaje sa dush nanen oj bi,
kaje sa dush naane oj bi,
le ta dijn katuni.
sonte je te nana oj bi
neser je te burri.
Ngjitja qikes kanen oj nan
ngjitja qikes kanen.
Kaje sa dush nanen oj bi,
kaje sa dush naane oj bi,
le ta dijn katuni.
sonte je te nana oj bi
neser je te burri.
Knoni ju moj bija,
knoni ju moj motra
nisja vaj se esht adet
sonte ngjitet kana.
Sot po ngjtet kana
jalla pika pika.
Edhe sonte je moj bi
o bajrak ner qika


Arbenita Gashi - Ngjitja Qikes Konen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ngjitja Qikes Konen".
3. Video është e këngës "Ngjitja Qikes Konen", por nuk këndohet nga Arbenita Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arbenita Gashi:


Komente 0