Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arbenita Gashi - Kanagjegji Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  8

O moj bija nenes e trimit etrimit
Mere gjuj arxhendin prej latinit
Merre xhuje e shkele me kam per hater te babes lej 5 gishta me kan

Pes gishta konë edhe menje vijë
Leti mendon nana se qika
Ika shku nkojshi
Arbenita Gashi
Renditja: Top 200
Publikimi: 09/07/2016


Arbenita Gashi - Kanagjegji
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kanagjegji".
3. Video është e këngës "Kanagjegji", por nuk këndohet nga Arbenita Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arbenita Gashi:


Komente 0