Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arber Elezi - Me Mungon Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


zgjohem në mëngjez por prap është njejt
ty nuk të kam pran ke shkuar diku larg
ndezi një cigare dhe mendoj për ty me shpres se prap do të më kthehesh
do të më kthehesh ti

asyet nuk shëndrisin
as dielli nuk rrezon
edhe hëna është e errët
kur ty nuk të kam nuk të kam pran
sikur të kisha mundësin
ta ktheja kohën përsëri
do te bëja gjithqka
vetëm të jem të jem me ty (3x)


Ky tekst u dërgua nga  dorarTT


Nuk kemi video për këtë këngë.
Arber Elezi - Me Mungon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Mungon".
3. Video është e këngës "Me Mungon", por nuk këndohet nga Arber Elezi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arbër Elezi:


Komente 0