Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arber Elezi - Pa Ty Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


një erë e leht fryen dhe nga gjumi më zgjon
mendoja se ishe ti por ishte e kot
nostaligjia më kapi dhe smë lëshonte dot
fillova të dridhem dhe shtrëngoja vetën fort
duke pëshpëritur lutesha
qe kjo erë e leht
thimjet që solli t'mi largoj

t'më liroj përgjithmon
nga ky ankth që më kaplon
që jetën time ma bën ferr
e smë len të qet të jetoj

një erë e leht fryen dhe nga gjumi më zgjon
mendoja se ishe ti por ishte e kot
nostaligjia më kapi dhe smë lëshonte dot
fillova të drishem dhe shtrëngoja vetën fort
duke pëshpëritur lutesha
qe kjo erë e leht
thimjet që solli t'mi largoj

t'më liroj përgjithmon
nga ky ankth që më kaplon
që jetën time ma bën ferr
e smë len të qet të jetoj(2x)


Ky tekst u dërgua nga  dorarTT


Nuk kemi video për këtë këngë.
Arber Elezi - Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty".
3. Video është e këngës "Pa Ty", por nuk këndohet nga Arber Elezi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arbër Elezi:


Komente 0