Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arber Elezi - Oj Kosove Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


U qova n`mengjes thash Ti laj syt
kur pe kshyri nuk ka uj
ja nisa me sha e mu nervozu
u Qun tshpis than mos je tranu

pe kalli tv-n nuk ka rrym
qka me boo e ta pshty

reF:

OJ kosov oj nana jon
ti gjithmon je ka-kammpion
pse ska drita e pse ska uj
mos ta nin se mo u msum

Dal nqytet me pi ni kafe
tu hec rruges mzojn do taksirate
e kshyri rrugen sdi ku me shkel
se bjen me ni Grop edhe mo sun del

tash jemi shtet kemi me punu
n`Kosov evropen kena me pru

ref:

OJ kosov oj nana jon
ti gjithmon je ka-kammpion
pse ska drita e pse ska uj
mos ta nin se mo u msum


Ky tekst u dërgua nga Bardha And FestinaArbër Elezi
Publikimi: 24/03/2009
Festivali: Top Fest 6


Arber Elezi - Oj Kosove
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Kosove".
3. Video është e këngës "Oj Kosove", por nuk këndohet nga Arber Elezi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arbër Elezi:


Komente 0