Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arber Gjota - Mos Trazo Plagen E Vjeter Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


syte e zjarrte e helm i zi
qe me premtove ne dashuri
deshte zemren me ma marre
qe te me largohesh krejt pa fjale (2x)

ref:mos trazo plagen e vjeter
me len rehat tash du nje tjeter
mos trazo zjarrin ne zemer
shko tash dashuro nje tjeter (2x)

deshte me ba avanture
por ndermjet formove mure
zemra dashuroj nje tjeter
harrove dashnine e vjeter(2x)

ref:mos trazo plagen e vjeter
me len rehat tash du nje tjeter
mos trazo zjarrin ne zemer
shko tash dashuro nje tjeter (2x)

mos trazo plagen e vjeter
me len rehat tash du nje tjeter
mos trazo zjarrin ne zemer
shko tash dashuro nje tjeterPublikimi: 20/08/2015


Më Shumë Këngë Nga Arber Gjota:


Komente 0


Arber Gjota - Mos Trazo Plagen E Vjeter
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Trazo Plagen E Vjeter".
3. Video është e këngës "Mos Trazo Plagen E Vjeter", por nuk këndohet nga Arber Gjota.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.