Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arber Krasniqi - I Wish Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I wish I knew how it would feel to be free
I wish I could break all the chains holding me
I wish I could say all the things that I should say
say em loud, say em clear
for the whole round world to hear.

Well I wish I could be like a bird in the sky
how sweet it would be if I found I could fly
Oh Id soar to the sun and look down at the sea
Oh than I would be free...
Oh I wish, I Wish I knew how it would feel to be free

I wish I could share all the love thats in my heart
remove it all, all the bars that keep us apart
I wish you could know what it means to be me
Then youd see and youd agree
that every man should be free.
Oh I wish I wish I wish
Oh I wish, I wish that you wish

Hooo hooo hooo hoooNuk kemi video për këtë këngë.
Arber Krasniqi - I Wish
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Wish".
3. Video është e këngës "I Wish", por nuk këndohet nga Arber Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arbër Krasniqi:


Komente 0