Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arber Krasniqi - Go Baby Go Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I thought love was good,
I thought love was nice
You’ve dumped me twice
And now you’ll pay the price.

(refreni)
Go go baby go,
Go go baby go,
Go go baby go
Cause I love you no more.

I thought love was good,
I thought love was nice
You’ve dumped me twice
And now you’ll pay the price.

(refreni)
Go go baby go,
Go go baby go,
Go go baby go
Cause I love you no more.Nuk kemi video për këtë këngë.
Arber Krasniqi - Go Baby Go
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Go Baby Go".
3. Video është e këngës "Go Baby Go", por nuk këndohet nga Arber Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arbër Krasniqi:


Komente 0