Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arber Krasniqi - You Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I sit in front of a white paper
trying to write about you.
And darling don´t you know I’m in love with
you

You are gone and I am home all alone.
I think of you and I cry for
you
Because there will be no more kisses
From the girl that I love

Now I
feel older without you
You made me feel brand new.
I felt like a bird with
you
And I could fly through.

We could swim on any lake
We could run on
a hard rain.
We could watch the sunset
We could wait for sunrise.


Ky tekst u dërgua nga angaria

Arber Krasniqi - You
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "You".
3. Video është e këngës "You", por nuk këndohet nga Arber Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arbër Krasniqi:


Komente 0