Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arber Krasniqi - The End Is Here Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I saw the sun, going away...
I saw you changing, I saw me fading...
Yesterday, we were, so in love...
Yesterday, we watched the world from above...

Yesterday, is gone away
You left me here, in the dark to stay

I saw the rain, going through your vain...
I saw my pain, I saw our love in the drain...
The end is here, and so is our love...
Well, good luck with your darkest world from above

The end is here, good bye my love
The end is here, good bye my dove!


Arber Krasniqi - The End Is Here
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "The End Is Here".
3. Video është e këngës "The End Is Here", por nuk këndohet nga Arber Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arbër Krasniqi:


Komente 0