Arber Mavraj
Arber Mavraj
Arber Mavraj
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Arber Mavraj është këngëtar. Më datë 18 Janar 2019, Arber Mavraj publikon videoklipin "Falje". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Diamant Sinanaj.

Në vitin 2019, Arber Mavraj publikon albumin "Live 2020".

Më datë 18 Qershor 2023, Lendita Selimi & Arbër Mavraj publikojnë videoklipin "Bojna Dasëm". Kënga u orkestrua nga Blerim Haziri. Videoklipi u prodhua nga Dream Films, ndërsa produksioni audio u realizua nga Blerim Haziri.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0