Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Budallai Dhe I Zgjuari

Budallai nuk pushon,
Budallëqe derdellitë,
I zgjuari e falemnderon,
Plot mirësjellje ditë për ditë…!

Budallai pyeti…“açik“:
-Pse më bën gjitha këto ndere…?
Eee… po t`mos ishe ti o mik,
Unë s`do të kisha pikë vlere…!

- poezi nga Arber Shabanaj As


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  79

Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet