Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arbër Skënderaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22
  • Vendlindja:
  • Vlore 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
  • Mosha:
  • 44 Vjeç
BIOGRAFIA: Arbër Skënderaj është një këngëtar dhe autor këngësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Arbër Skënderaj është vëllai i Alban Skenderaj dhe jeton prej shumë vitesh në Itali. Dhe ai si Albani, që në fëmijëri ka patur pasion muzikën edhe pse prej vitesh ka një tjetër profesion. E kanë nisur bashkë rrugëtimin drejt muzikës, por rrethanat jo të lehta bën Arbëri të mos vazhdonte, edhe pse Albani dhe familja e kanë lutur për vite me radhë. Më datë 22 Nëntor 2018, Arbër Skënderaj publikon videoklipin "Brilla". Më në fund ai vendos të rea...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Vëllai i

Alban Skënderaj

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Herbert Alemi

Naser Rafuna

Edmond Cano

Erlind Zeraliu

Dorian Matlija

Ujku I Cerrikut

Gezim Berisha

Ralien

Albo 06

Lil Erdi

Tags: Arbër Skënderaj, Arber Skenderaj


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet