Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arberie Beqiri - Pa Ty Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Verse1:
Nuk e di ku do t'gjej,dhe ku të kerkoj,
nuk e kam asnjë shpresë,por në ty shpresoj.
Nëse diqka nuk kam,unë në ty e gjej,
dhe sa herë që largohesh,un mallin e ndjej.

Reff:
Unë shumë kam por pa ty,nuk jam,
Unë shumë kam por pa ty,asgjë sjam,
Unë shumë kam por pa ty,nuk jam,
Unë shumë kam por pa ty,asgjë sjam,
E di mirë,se do të jetë vështirë.

Verse2:
Nëse ti më kërkon, unë dorën ta fal,
prekjen tënde e ndjej,me pushton sikur valë.
Dritën unë do ta gjej,në ata dy sy,
edhe pse sjemi bashkë,unë jam me ty.

Reff:
Unë shumë kam por pa ty,nuk jam,
Unë shumë kam por pa ty,asgjë sjam,
Unë shumë kam por pa ty,nuk jam,
Unë shumë kam por pa ty,asgjë sjam,
Eshtë vështirë,por e di se do të jetë me mirë.

Unë shumë kam por pa ty,nuk jam,
Unë shumë kam por pa ty,asgjë jam,
Unë shumë kam por pa ty,nuk jam,
Unë shumë kam por pa ty,asgjë sjam,
Eshtë vështirë,por e di se do të jetë më mirë.


Ky tekst u dërgua nga jonidasejdiu

Arberie Beqiri - Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty".
3. Video është e këngës "Pa Ty", por nuk këndohet nga Arberie Beqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arberie Beqiri:


Komente 0