Arbes Hasa
Arbes Hasa

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Arbes Hasa është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 2 Dhjetor 2020, Arbes Hasa publikon videoklipin "Nana". Orkestrimi i këngës u punua nga Arti Rec. Videoklipi u prodhua nga kompania Time Pictures. Në Dhjetor 2020, Arbes Hasa merr pjesë në Vihuela Fest 2020 me këngën "Nana"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0