Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Arbesa Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Arbesa Gashi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 15 Maj 2019, Arbesa Gashi publikon videoklipin "Kiss", në bashkëpunim me Blerim Gashin....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Erlinda Balaj

Engji Luma

Nevrije Demolli

Mirjeta Tershana

Fjorela Forde

Dhurata Duka

Blerinda Bajrami

Genta Beqiri

Neta

Fitore Berisha

Tags: Arbesa Gashi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet