Më mbaj mend (për 1 muaj)


Arbesa Gashi - Kiss

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kiss".
3. Video është e këngës "Kiss", por nuk këndohet nga Arbesa Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Arbesa Gashi - Kiss  (Feat. Blerim Gashi)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Blerim Gashi

15/05/2019

2019-05-15T19:00:06+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kiss" kënduar nga Arbesa Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Arbesa Gashi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Dorina Tiko - Kiss

I wanna kiss kiss
kiss you mi amor
Those lips that I adore ooo
I wanna touch and kiss you even more
I'm falling in love
Mi Amor

Just dance with me tonight
And show me what you got
Bailando Bailando
I want to do this wright
My body is burning up
On the floor
Now let me show you the moves
Of this dance that my heart now si playing
Only for you
And when my body is feeling the vibes on the dance floor
I'm in love with you

4US - Kiss

MONEY MAKER

ama baby ama ni kiss
amum kiss se mka rok ni kriz
ti je miss e une reper
ti je Lady une Shmeker
veshesh brend me do far fustana
une me kapuq e me t'gjana
pot njeki ruges e pot nguci
nalu ti zemer hec pak t'puci
dy tre fore une ti boj
folmi shlir edhe pot kallzoj
qe pot du shum e pom pelqen
hajde me mu bejbi ti a po vjen
dalmi shetitmi na dor per dore
mos meno qe pot bon ty fore
meno mir se qa pot thom
ma i miri bejbe un jam (Ej)

Rina

kiss baby kur me thua
digjem per buzet tua
kiss wau spo ndalem
me ty gjithmon un qmallem

Az

ej bejbi po du me ti than gjona
me nejt me My a ta kona ?
i njoftun naper shum vena
um njekin mue plot femna
jom i mir Jom GooD Boy
me bo levizje skam nevoj
kere kom edhe kesh oj vash
dollar apo eruro ndash (yao)
t'sharmoj edhe ta mar menjen
t'mashtroj e ta shuj etjen
tqetsoj kur nervozohesh
si shkolla budallve tshti me kesh kur pikllohesh
per weekend tqoj nshoping n'milano
ej girl Im Crazy albano
lej fjalt hadje te une
ama ni kiss ti vnojm kapak ksaj pune (yao)

Rina

kiss baby kur me thua
digjem per buzet tua
kiss wau spo ndalem
me ty gjithmon un qmallem

Vellezerit Mziu - Kiss

Telefonin ndor e mora
disa vargje për ty nxorra (2x)

nji mesazh po ta dërgoj
çka don zemra ta shpaloj(2x)

Për dashni jam profesor
ta marr zemren për nji or(2x)

Mos u tut nuk jena fis
ma jep buzen ta baj kiss(2x)

Ndoshta mbete pa koment
për fjal tmira jam talent(2x)

Nëse don ti dashuni
dije kurr pizhman si bi(2x)

Më shumë këngë me këtë titull:
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet