Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arbnor Bashota - Fol Pse Je Kthy  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

04/10/2019

2019-10-04T17:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fol Pse Je Kthy" kënduar nga Arbnor Bashota.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Arbnor Bashota i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Arbnor Bashota:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet