Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Arbnora Kelmendi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  95
 • Vendlindja:
 • Therandë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 13 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Arbnora Kelmendi është një shkrimtare e vogël. Studion në shkollën fillore të mesme të ulët "Shkëndija".Eshte nxënëse shembullore dhe e shkëlqyer. Shkruan poezi(jo të botuara). Nuk ka botuar asnjë libër, por shumë shpejt pritet që të botojë librin e saj të parë....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Ajla Aliu

Florentina Sopjani

Alberita Rashani

Bleona Emini

Rinesa Hamzaj

Albena Bajraktari

Lebibe Feka

Ezana Morina

Elza Mehmeti

Leunora Feka

Tags: Arbnora Kelmendi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet