Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arbnore Kleçka - Gurbeti Si Xheneti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

Thash me veti hajt me shkue
n Zvicerr shokt mi vizitue
ska ma keq thash se gurbeti
por ndryshoj krejt muhabeti

ref(2x)
ne zvicerr koma mka shkel
mu dok vetja milioner
krejt thojshin i ran gurbet
e ktu koka si nxhenet

thash me shku ka gjermonia
masanej ka austria
krejt gurbetin tue mallkue
e si mbreta tu jetue

ngjermani koma mka shkel
mu dok vetja milioner
krejt thojshin i ran gurbet
e ktu koka si nxhenet

naustri koma mka shkel
mu dok vetja milioner
krejt thojshin i ran gurbet
e ktu koka si nxhenet

ngjermani koma mka shkel
mu dok vetja milioner
krejt thojshin i ran gurbet
e ktu koka si nxhenet

naustri koma mka shkel
mu dok vetja milioner
krejt thojshin i ran gurbet
e ktu koka si nxhenet


Arbnore Kleçka - Gurbeti Si Xheneti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gurbeti Si Xheneti".
3. Video është e këngës "Gurbeti Si Xheneti", por nuk këndohet nga Arbnore Kleçka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arbnore Kleqka:


Komente 0