Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ard Gashi - Albanian Mashup 2020 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

1.Ghetto Geasy feat Majk - Zhytem
2.Dhurata Dora - Ferrari
3.Yll Limani - I kom kall
4.Dafina Zeqiri ft Ledri Vula x Lumi B - Aman
5.KIDDA x MOZZIK - PPNuk kemi video për këtë këngë.


Ard Gashi
Publikimi: 10/10/2020


Ard Gashi - Albanian Mashup 2020
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Albanian Mashup 2020".
3. Video është e këngës "Albanian Mashup 2020", por nuk këndohet nga Ard Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ard Gashi:


Komente 0