Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ard'y.A.K.A.Shkatrrusi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Zhur Prizren 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Ard'y.A.K.A.Shkatrrusi është një këngëtar. Shkollen fillore e nissi dhe e perfundoi ne fshatin zhur, ne shkollen fillore “Deshmoret e ZHurit “. Ishte nxenes I shkelqyer .Tani shkollen e mesme eshte duke e vijuar ne shkollen” Luaciano Motroni” shkolla e Mjeksis. Karrieren Muzikore e ka filluar ne vitin 2010 kenga e par e tij eshte kushtuar “Maturanteve “, karriera e tij vashdon ende, dhe deri tani eshte duke shkuar mjaft mire.Kenget I inqizon ne Studion “Zero29Records” ne Prizren.Shumicen...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Blackhell

V-Ag

Biggi Aka Bigrebel

The-Big

Young Fllash

Besi G

Zone'x

Extrel

Rigels

Zeero.B

Tags: Ard'y.A.K.A.Shkatrrusi, Ardy, Ard'y


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet