Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardian Behrami

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Mitrovicë 
  • Mosha:
  • 38 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Ardian Behrami është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock dhe pop-rock. Ardian Behrami – CIPA. I lindure me 16.tetor.1982 ne Mitrovice. Ka te perfunduar shkollen e ulet te muzikes “Tefta Tashko “ ne Mitrovice. Pjesemarres ne shume organizime te ndryshme muzikore, gjithashtu pjesemarres ne disa projekte muzikore te disa grupeve. Ne vitin 2001 behet vocalist i “VIVA”- band, gjate kesaj periudhe mbahen shume mbremje muzikore e festivale ku te pranishem ishin edhe “VIVA “- band. Banda ishte funksionale gjere ne vitin ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrës në

Voice Of Albania

Anëtar i grupit

4x4

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Gent Bushpepa

Luan Zogiani

Faruk Visoka

Hysen Smajli

Valon Rama

Izi

Monny

Fikret Bislimi

Acidi

Pleurat Lajçi

Tags: Ardian Behrami, Cipa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet