Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ardian Bujupi - Rise To The Top

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rise To The Top".
3. Video është e këngës "Rise To The Top", por nuk këndohet nga Ardian Bujupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ardian Bujupi - Rise To The Top  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  24

Këngë e albumit:

"To The Top"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2011

2011-12-01T22:06:07+00:00I got infinite energy
and I’m going to the top
no one stopping me.

And if you wanna come with me
you better rise to the occasion
prepare for the invasion.

Aim for the stars
there’s no turning back
we gonna lay it on the line
got it roger that.

And if they put up a fight
oh we can dance all night
I will never back down
you can count on that.

People across the world
they’ll be ready for you
so many beautiful girls
doing what you want to.

Can you handle the pressure
being on that level
paparazzi taking shots
like Bacardi on the rocks

Rise to the top
rise rise to the top
ain’t nobody gonna stop
our shine at the top.

Turn up the levels
fire blazing be incredible
rise rise to the top
rise rise to the top.

Ready for mission impossible
tune in the satellite briefing
turn on the radio.

Unstrap your seat belts
just lose control
and go bananas if you feel it
don’t slip if you feel it.

Aim for the stars
there’s no turning back
we gonna lay it on the line
got it roger that.

I’m gonna head to a place where great
just doesn’t cut it
and the limit is just the beginning.

People across the world
they’ll be ready for you
so many beautiful girls
doing what you want to.

Can you handle the pressure
being on that level
paparazzi taking shots
like Bacardi on the rocks.

Rise to the top
rise rise to the top
ain’t nobody gonna stop
our shine at the top.

Turn up the levels
fire blazing be incredible
rise rise to the top
rise rise to the top.


Ky tekst u dërgua nga Albikujtim
Më Shumë Këngë Nga Ardian Bujupi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet