A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Ardian Bujupi - Kiss The Dj


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  20

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

Song from the album:

"To The Top"


I wanna kiss you
I wanna touch you there
I wanna be the one
I need a lover
I wanna be the one
who love you twice
I wanna take you to the limit
'cause you feel so right
I just wanna feel your love
when I'm on the floor, come on...

[Bridge]

Dance
if you wanna feel it close and tense
Take my hand
things would never be the same again
Feel the beat
and the rythm inside of you, come on...

[Chorus]

Kiss the DJ (4x)

[Strophe]

I wanna lick you
I wanna taste your skin
I wanna take you home
I only play to win
I wanna see you again how you licking lips
I wanna taste you on some candy and my magic stick
I can make you sweat when you come to me, come on...

[Bridge]

Dance,
if you feel the way I'm feelin babe
I can take
you and me making scream my name
Feel the heat
the fire inside of you, come on...

[Chrous]

Kiss the DJ (9x)


Lyrics submited by Valentina Sadiku
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019