Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Ardian Bujupi - I'm Feeling Good  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  63

Komente

Asnjë Koment

24/07/2012

2012-07-24T12:22:22+00:00

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2012
I'm feeling good (repeat)

First step:
You must get down now
Another deep breath
As it so sound
And yeah we don't got to sleep
Be right all night long
Tomorrow you will see yeah
Whether we were right or wrong, yeah!

I'm feeling good
I feel the love in the air
I'm feeling good
I feel the love in the air

And all the night you're by my side
I've got a feeling for you
I've never believe
You are my one, you are my life
I've got a feeling you belong to me

I've got to scream it loud
I feel so good right now
good right now...

Don't know why
But stay with me
I'm in love with you
How to raise pain?

And yeah we don't got to sleep
Be right all night long
Tomorrow you will see yeah
Whether we were right or wrong

I feel the love in the air x 2

And all the night you're by my side
I've got a feeling for you
I've never believe
You are my one, you are my life
I've got a feeling you belong to me

I've got to scream it loud
I feel so good right now


Ky tekst u dërgua nga  Albona
Më Shumë Këngë Nga Ardian Bujupi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet