Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ardian Bujupi & Dalool - Na Jena Njo

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Na Jena Njo".
3. Video është e këngës "Na Jena Njo", por nuk këndohet nga Ardian Bujupi & Dalool.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ardian Bujupi & Dalool - Na Jena Njo  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  38

Teksti:

Da Ghost

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2016

Komente

1 🔥

Më Shumë Nga

Dj Dalool

29/04/2016

2016-04-29T15:00:05+00:00Hey bejb erën tënde e ndjej
Pranë t’kam edhe kur nuk je
Hey bejb erën tënde e ndjej
Unë çdo moment
Pranë t’kam edhe kur nuk je
Aaa s’jem njejtë jo jo nuk jem
Hey bejb gjysma ime je

Hey vetën nuk e kursej
Mu m’ki gjithëandej
S’na vyn kurgjo tjert
Aaa unë e di që ti je
Tjetër nuk njoh
Diçka që nuk ndahet
Na jena njo

REF:
Diçka që nuk ndahet
Na jena njo
Diçka që nuk ndahet
Na jena njo

Hey bejb je si melodi
E vetmja ti më qetëson
Hey bejb je si melodi
Që më përcjell
E vetmja ti më qetëson
Aaa për ne nuk ka kufi
Jo s’ka kufi
Hey bejb ti më plotëson

Heey vetën nuk e kursej
Mu m’ki gjithëandej
S’na vyn kurgjo tjertë
Aaa unë e di që ti je
Tjetër nuk njoh
Diçka që nuk ndahet
Na jena njo

REF:
Diçka që nuk ndahet
Na jena njo
Diçka që nuk ndahet
Na jena njo


Ky tekst u dërgua nga Fisnik RexhepiKartolina (2)

10
2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Ardian Bujupi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet