Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ardian Bujupi & Dalool - E Ëmbël
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Ëmbël".
3. Video është e këngës "E Ëmbël", por nuk këndohet nga Ardian Bujupi & Dalool.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Ardian Bujupi & Dalool - E Ëmbël Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  43

Teksti:

Arsim Bunjaku

Komente

1 🔥

21/10/2016

2016-10-21T15:00:02+01:00

Sytë a mi ke pa
Flasin kur unë s’kam za (yeah)
Komplimente nuk të dhan
Si unë s’të don asnja
Edhe pse nuk ta kom than
Unë s’të du veç për 1 natë
Jo nuk e ke dit, s’je tu e dit
E ëmbël je dhe pikë, jo nuk lejoj me m’ik
Je e ëmbël yeah-yeah (x3)

Nuk e din sa shumë ti ki efekt
Jo nuk e din sa shumë
Jo nuk e din sa herë t’kom përmend
Jo nuk e din sa herë
Edhe pse nuk ta kom than
Unë s’të du veç për 1 natë
Jo nuk e ke dit, s’je tu e dit
E ëmbël je dhe pikë, jo nuk lejoj me m’ik
Je e ëmbël yeah-yeah (x7)

Je e ëmbël yeah-yeah (x7)

Teksti: Arsim Bunjaku

Më Shumë Këngë Nga Ardian Bujupi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet