Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ardian Bujupi - Mond Weiß Wie Yayo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mond Weiß Wie Yayo".
3. Video është e këngës "Mond Weiß Wie Yayo", por nuk këndohet nga Ardian Bujupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ardian Bujupi - Mond Weiß Wie Yayo  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

05/12/2019

2019-12-05T08:47:54+00:00...
...
Bin der dich lange gesucht hat
Traf dich auf der Straße
Du bleibst wach wie Luna
Wenn ich nicht bei dir schlafe
Der Song läuft von 2Pac
Wenn du auf mich wartest
Und bleibst wach wie Luna
Die Welt ist am Schlafen
Mond weiß wie Yayo Schweizer Murcielago
Am Block wie J-Lo, Tasche Italiano (okay)
...
...


Më Shumë Këngë Nga Ardian Bujupi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë