Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardian Bujupi - Reggaeton Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ardian, yo
Reggae, bam, bam, bam
Maxe

[REF.:]
Ja, sie tanzt auf Reggaeton, yeah
Bis zum allerletzten Song, yeah
Ganze Nacht auf Reggaeton, yeah
Kjo osht muzika që e don, yeah
Me Reggaeton, -ton, -ton
Ty po ta don (Ty po ta don)
Me Reggaeton, -ton, -ton
Ty po ta don (Ty po ta don)

Du tanzt auf Reggaeton, ich bin ein Chico (Chico)
Helle Lichter leuchten wie in 'nem Casino
Deine Moves sind so sick, frag’ Ne-Yo (Ne-Yo)
Für den kurzen Augenblick in Puerto Rico
Feuer, wenn sie tanzt zu Reggaeton-ton
Vergesse alles um mich rum, sie hat gewonn'n
Sie sagt mit ihren Hüften: „A po don, don“
Es wird gefährlich, umso näher ich ihr komm'

Sie macht mit Männern, was sie will
Ihr Booty macht mehr Bilder wie im Film
Tue alles gegen meinen Will’n
Sie hat mich in der Hand

[REF.:]
Ja, sie tanzt auf Reggaeton, yeah
Bis zum allerletzten Song, yeah
Ganze Nacht auf Reggaeton, yeah
Kjo osht muzika që e don, yeah
Me Reggaeton, -ton, -ton
Ty po ta don (Ty po ta don)
Me Reggaeton, -ton, -ton
Ty po ta don (Ty po ta don)

Ti me kqyr me sy dhe thu "Ti amo"
Se zemrën ta ka marrë ty Ardiano
Ich will dich, du hast ja keine Ahnung
Puls steigt, Herz rast, immer schneller wird die Atmung
Elegant und sexy in Cavalli
Flüstert in mein Ohr: „Hi Papi, ven aquí“
Die Kurven sind so hart, ich fahr' mit Navi
Kein Plan wie du heißt, nenn' dich Mami
Yeah, yeah, yeah

Sie macht mit Männern, was sie will
Ihr Booty macht mehr Bilder wie im Film
Tue alles gegen meinen Will'n
Sie hat mich in der Hand

[REF.:]
Ja, sie tanzt auf Reggaeton, yeah
Bis zum allerletzten Song, yeah
Ganze Nacht auf Reggaeton, yeah
Kjo osht muzika që e don, yeah
Me Reggaeton, -ton, -ton
Ty po ta don (Ty po ta don)
Me Reggaeton, -ton, -ton
Ty po ta don (Ty po ta don)Renditja: Top 200
Publikimi: 13/08/2020Më Shumë Këngë Nga Ardian Bujupi:


Komente mbi këtë këngëArdian Bujupi - Reggaeton
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Reggaeton".
3. Video është e këngës "Reggaeton", por nuk këndohet nga Ardian Bujupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.