Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardian Limanmera - Sod Flamuri Po Valon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Sot flamuri po valon
Po valon po valon
Shokun tone pe martojme
Pe martojme pe martojme

O shokun tone pe martojme
Pe martojme pe martojme
Tan Minhemin n'kam e çojme
N'kam e çojm o n'kam e çojm

Jemi mbledh jemi tubu
Jemi mbledh jemi tubu
Na per Beqen dojm me knu
Suhareken mos me harru x2

Na per Beqen pak po knojm
Pak po knojm pak po knojm
Na shoqnine s'e harrojme
S'i harrojme s'i harrojme x2

...


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi

Ardian Limanmera - Sod Flamuri Po Valon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sod Flamuri Po Valon".
3. Video është e këngës "Sod Flamuri Po Valon", por nuk këndohet nga Ardian Limanmera.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardian Limanmera:


Komente 0