Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardian Limanmera - Luni Motra  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

27/10/2008

2008-10-27T20:05:36+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Luni Motra" kënduar nga Ardian Limanmera.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ardian Limanmera i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ardian Limanmera:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet