Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardian Limanmera - Le Te Djeg Si Lerra N'zjar Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dikur kma pas un lumturi
Me ty nje dashuri
un ni here gzova nje pranver
Dikur kma pas un lumturi
Me ty nje dashuri
un ni here gzova nje pranver

le te vdes ne ket behar
pini shokt e mi
let digjet si letra nzjar
ska me dashuri
le te vdes ne ket behar
pini shokt e mi
let digjet si letra nzjar
ska me dashuri


Ky tekst u dërgua nga Alaudini

Ardian Limanmera - Le Te Djeg Si Lerra N'zjar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Le Te Djeg Si Lerra N'zjar".
3. Video është e këngës "Le Te Djeg Si Lerra N'zjar", por nuk këndohet nga Ardian Limanmera.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardian Limanmera:


Komente 0