Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Ardian Limanmera - Ambulanca  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

07/11/2011

2011-11-07T17:13:02+00:00si jan bo vajzet te kohes mendjen nuk ja xhen njeri tek ajo qe shum e dua tek ajo mendja me rin mos me lodh kaq shum moj zemer mos me thuaj nuk kam shans kur te sho me dikent tjeter un bona per ambulant

alo alo ambulanca zemra ime esht zemur po ta dija po ta dija zdo te dashuroja kur 2x

si jan bo vajzet te kohes mendjen nuk ja xhen njeri tek ajo qe shum e dua tek ajo mendja me rin mos me lodh kaq shum moj zemer mos me thuaj nuk kam shans kur te sho me dihttp://www.youtube.com


Ky tekst u dërgua nga Yllka Therand
Më Shumë Këngë Nga Ardian Limanmera:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet