Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardian Limanmera - Kjo Lulija Qan Qan Vetem Qan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

kjo lulija qan qan vetem qan ne per oda hyn e dal thir oj nan oj nan ku je ti oj nan ku je ti qe me prune ne ket shpi se pa ty non sun po ri

kjo lulija qan qan vetem qan ne per oda hyn e dal thir o bab o bab ku je ti o bab ku je ti qe me prune ne ket shpi se pa ty non sun po ri


Ky tekst u dërgua nga Semra Prizren


Nuk kemi video për këtë këngë.
Ardian Limanmera - Kjo Lulija Qan Qan Vetem Qan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kjo Lulija Qan Qan Vetem Qan".
3. Video është e këngës "Kjo Lulija Qan Qan Vetem Qan", por nuk këndohet nga Ardian Limanmera.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardian Limanmera:


Komente 0