Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardian Limanmera - Sa Mir Po Lun Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


kush po kcen me mu ne valla e bukra si selvi esht e para kosovarja qe pom lun kashi

sa mir po lun sa mir po kcen lujn qika reth e mreth veq ti pom pelqen

dora po me dridhet kur po luj me ty
me qmall shpoirtin tim aman jalla un per ty 2x

sa mir po lun sa mir po kcen lujn qika reth e mreth veq ti pom pelqen

kush po kcen me mu ne valla e bukra si selvi esht e para rahovecjonja qe pom lun kashi

sa mir po lun sa mir po kcen lujn qika reth e mreth veq ti pom pelqen


Ky tekst u dërgua nga Jehona Rugov


Nuk kemi video për këtë këngë.
Ardian Limanmera - Sa Mir Po Lun
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Mir Po Lun".
3. Video është e këngës "Sa Mir Po Lun", por nuk këndohet nga Ardian Limanmera.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardian Limanmera:


Komente 0