Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardian Limanmera - Dite E Shtatori Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


dite e shtatori u njo ha me ty a zeshkanja ime se me elen vetmi 2 x

oo zeshkane a e imja je a e imja je moj deri sa te vdes 2 x

a moj nana ime bone zemren gurr a se kjo pun
moj nano tash moj ka marr fund 2x

oo zeshkane a e imja je a e imja je moj deri sa te vdes 2 x


Ky tekst u dërgua nga Ekuran Kastrati Prizren


Nuk kemi video për këtë këngë.
Ardian Limanmera - Dite E Shtatori
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dite E Shtatori".
3. Video është e këngës "Dite E Shtatori", por nuk këndohet nga Ardian Limanmera.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardian Limanmera:


Komente 0