Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardian Limanmera - Gruja Esht Bela Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

vete shokun tima diqka e mundon cigare nat e dit po pin ne ballkon kur e pysin shoket qka po ndoll me ty o me ka bo gruja 8 me 2

ooo aaa ooo aaa se gruaj esht bela
ooo aaa ooo aaa se gruaj esht bela

qka tu desht gruja ti more qyqr a po she sa mir ishe beqar qka po ndoll mor djal tani me ty o te ka bo gruja 8 me 2

ooo aaa ooo aaa se gruaj esht bela
ooo aaa ooo aaa se gruaj esht bela

gazel iuuu u kall u kall shum kenga e bukur e kendon mir ky qun


Ky tekst u dërgua nga Manjola Shkodrane


Nuk kemi video për këtë këngë.
Ardian Limanmera - Gruja Esht Bela
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gruja Esht Bela".
3. Video është e këngës "Gruja Esht Bela", por nuk këndohet nga Ardian Limanmera.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardian Limanmera:


Komente 0