Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ardian Limanmera - Gur Mbi Gur

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gur Mbi Gur".
3. Video është e këngës "Gur Mbi Gur", por nuk këndohet nga Ardian Limanmera.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ardian Limanmera - Gur Mbi Gur  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Live 100%"

Komente

1 🔥

01/05/2012

2012-05-01T06:48:53+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gur Mbi Gur" kënduar nga Ardian Limanmera.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Ajtene Derguti. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Gur mbi gur o bohet o kalaja
Dit per dit o m'shtohet o sevdaja
Fjala mbi fjal bejtet na i qet
Bash si bari o vlla qe e mbulon dhene

Fjala mbi fjal bejtet na i qet
Ooo bash si bari o vlla qe mbulon dhene

Mej dyqan o mej berberhone
Qesh n'muhabet o me zotnin tone
Zot o i madh ju marroft o myratin
Qe m'pajtut o vlla me me jaranin

Zot o i madh ju marroft o myratin
Ooo qe m'pajtut o vlla me me jaranin

...

Mblidhen çunat o vlla tuba tuba
Shkojn e i bijn o hoxhes o te guri
Thot arshiku o i mjeri un
Bjen ni pun o vlla te du o perdhun

Thot arshiku o i mjeri un
Ooo bjen ni pun o vlla te du o perdhunMë Shumë Këngë Nga Ardian Limanmera:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet