Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardian Limanmera - O Sa Gëzim Sa Sevda Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Lume e lum nana po bon
Djal per mall synet e bon
Oh sa gezim sa sevda
Gezim ma t'madh nona ska pa 2

Lume e lum baba po bon
Djal per mall sod e marton
Oh sa gezim sa sevda
Gezim ma t'madh nona ska pa

Lume e lum nana po bon
Djal per mall sod e marton
Oh sa gezim sa sevda
Gezim ma t'madh nona ska pa

Ky tekst u dërgua nga Dita


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/05/2012


Ardian Limanmera - O Sa Gëzim Sa Sevda
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Sa Gëzim Sa Sevda".
3. Video është e këngës "O Sa Gëzim Sa Sevda", por nuk këndohet nga Ardian Limanmera.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardian Limanmera:


Komente 0