Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Ardian Limanmera - Metelikun Ta Kam Fal  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

09/01/2013

2013-01-09T19:13:23+00:00

Këngë e albumit:

"Gëzuar Me Këngë Popullore"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Metelikun Ta Kam Fal" kënduar nga Ardian Limanmera.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ardian Limanmera i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Kenge Popullore. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

metelikun ta kam fale bej aman amanti ala se ke arxhu a aaaaaaamane .
Blej kalem e mere qep e gjylfet tue ja me i shkrue sa e bukur jee.Më Shumë Këngë Nga Ardian Limanmera:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet