Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardian Limanmera & Boemet - Nje Vajz Te Bukur  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Boemet

02/12/2016

2016-12-02T18:00:02+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nje Vajz Te Bukur" kënduar nga Ardian Limanmera & Boemet.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ardian Limanmera & Boemet i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Xonn. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

valmir
nje vajz tbukur e kom pas
me gjith zemer e kom dasht
ajo iku mla mvetmi
a i thojn ksaj dashuri


xoon
nje vajz te bukur e kom pa pasha jeten e kom dasht
ajo iku mla nvetmi e kurr mo une syt sja pash
ike shkova tash moj vash e shum shpejt mpaske harru
mkan tregu ndor ki unaz e une sdojsha me besu
dikur von e kom kuptu qe tradhtare ti mke dal
deri sa je kon me mu ti je dal me tjeter djal
hajt tregom qysh me ta fal jur tradhtia falje ska
ti buzqesh e une po qaj
a sa shum sa shum mke vra

valmir
nje vajz te bukur e kam pas
me gjith zemer e kom dasht
ajo iku mla nvetmi
a i thojn ksaj dashuri


xoon
kom besu une nsyt e tu pata shpresu en at dashni
a i theve tash premtimet smujm mi kthy mo qa o thy
une lot fshiva tash perseri se dikur mo ska me ndodh
ska me ndodh me ta puth ballin ska me ndodh me prek at dor
neper bor sot eci vet sosht i njejt as ky janar
pe kujtoj kohen me ty edhe kur ra bora e par
ti je bukuri e rrall per mu mbetesh mrekulli
nje vajz tbukur e kom pas
ajo iku mla mvetmi

valmir
nje vajz tbukur e kom pas
me gjith zemer e kam dasht
ajo iku mla nvetmi
a i thojn ksaj dashuriMë Shumë Këngë Nga Ardian Limanmera:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet