Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardian Mushkolaj (Ardi)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
 • Emri i Vërtetë:
 • Ardian Mushkolaj
 • Jeton dhe vepron në :
 • Zvicër 
 • Mosha:
 • 28 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Ardian Mushkolaj (Ardi) është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Këngëtari tashmë i njohur i skenës shqiptare Ardian Mushkolaj vjen këtë herë me projektin e tretë me rradhë në karierën e tij muzikore, ka shumë pak kohë që i është bashkuar skenës por ka treguar mjaft sukses gjatë kësaj periudhe. Ai është shumë aktiv në ahengje familjare dhe mbrëmje të ndryshme muzikorë mirëpo nuk është për t`u habitur me suksesin e tij pasiqë e ka trashëguar nga babai, këngëtari i madh Nimon Mushkolaj. Më datë 21 Nëntor 2015...

>> Lexo gjithë biografinë >>


I biri i

Nimon Mushkolaj

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

John Tilio

MVJ

Jonathan Pilika

Rod

Krenar Ismaili

Frenkli Vjero

Leonardo Kryeziu

Jobsab

Big L

R2

Tags: Ardian Mushkolaj, Ardi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet