Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ardian Shala

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Ardian Shala është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 14 Mars 2019, Ardian Shala publikon videoklipin "Ike U Largove"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Cali Arifi

Musa Hasani

Valmir Morina

Mel Duraku

Bedri Ademaj

Armend Terziu

Valdet Demiraj

Sokol Leskoviku

Edon Bajra

Veton Kosova


Tags: Ardian Shala

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet