Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardian Trebicka - E Humba Zemren Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Kur e ndaloj perpak une hapin
Ne udhekryq me shfaqesh ti
Nen floke te fshihet
Gjysme e fytyres
Si dielli i veres nen rete gri

Nen rete gri endje e thelle
Dhimbje e bute dhe fshehtesi
Nuk e kuptoj si humba zemren
Ne nje reklame ku ndodhesh ti

Neteve me drita ti je e huaj
Drita e henes te ben te lehte
Ti ke nje brenge por nuk ma thua
Ne syte e kalter e mban te fshehte


Ardian Trebicka - E Humba Zemren
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Humba Zemren".
3. Video është e këngës "E Humba Zemren", por nuk këndohet nga Ardian Trebicka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardian Trebicka:


Komente 0