Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardian Trebicka - Shpendurake Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Ne kopshtin tend
Kur hena vinte me ngadale
Une zgjata doren ta kepus
Se desha te ta fal
Por hena ishte e bardhe si bore
Te kuqe e doje ti
Te kuqe zemren time e kam
Dhe dua veç ty te ta fal

Fryn ere e lehte
Me ben te shkrete
Bie shi dhe bore
Te prek me dore
Vjen nata shpuze
Te puth ne buze dhe vdes per ty
O shpendurake

Ne kopshtin tend
Kur hena binte me ngadale
Une zgjata doren ta kepus
Se desha te ta fal
Endje dhe zjarr ky shtati yt
Pas vetes sa keq me ngjit
Te marr ne krah, te shoh ne sy
Dhe tretem i teri mbi ty


Ardian Trebicka - Shpendurake
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shpendurake".
3. Video është e këngës "Shpendurake", por nuk këndohet nga Ardian Trebicka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardian Trebicka:


Komente 0