Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardian Trebicka - Trendafile Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  12

Trendafile flete gjere
Eja te te puth njehere
Mori vasheza pa meme
Eja vemi nde dhe tene

Trendafile flete gjere
Eja te te puth njehere
Lule je, lule te thone
Lule je per tene zone

Trendafile faqe kuqe
Eja merre nje burbuqe
Eja vere e sillme vere
Eja te te puth njehere

Eja vashezo me mua
Te te puth sa here qe dua
Lule je, lule te thone
Lule je per tene zone


Ardian Trebicka - Trendafile
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Trendafile".
3. Video është e këngës "Trendafile", por nuk këndohet nga Ardian Trebicka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardian Trebicka:


Komente 0