Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardian Trebicka - E Imja Je Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Faqe me faqe, buzë më buzë
Ngjitur pas vetes të mbaj
Faqet e tua janë timet
E gjithë e imja je

Faqe më faqe, buzë më buzë
Asgjë mbi dhe nuk na ndan
Buzët e tua janë timet
E gjitha e imja je

Buzëe tua janë timet
E gjitha e imja je
Dhe në krah të shtrëngoj
Dhe në gji të pushtoj
Kur ti dridhesh
Me zjarr të mbuloj

Buzët e tua janë timet
E gjitha e imja je
Ta marr faqen në pëllëmbë
S'të lë puthje pa dhënë
Dhe sa herë që të puth
Mua më dhëmb


Ardian Trebicka - E Imja Je
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Imja Je".
3. Video është e këngës "E Imja Je", por nuk këndohet nga Ardian Trebicka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardian Trebicka:


Komente 1